ETAP I JUŻ W SPRZEDAŻY!Zadzwoń do Doradcy
tel. +48 575 739 839
Menu
Złóżzapytanie
Menu
Złóż zapytanie Strona inwestycji
logo mobile

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zostaw swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą w ciągu 48h i porozmawiamy o szczegółach inwestycji Cisova Park lub umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

  Imię*

  Numer telefonu*

  Cisova Park
  W harmonii z naturą

  Kameralne osiedle domów Cisova Park to nowo powstająca inwestycja zlokalizowana w Stanowicach, między Oławą a Wrocławiem. Przedsięwzięcie składa się z kilku etapów, podzielonych na mniejsze zadania inwestycyjne. W pierwszej kolejności powstanie 30 jednorodzinnych domów, odpowiadających na potrzeby osób, szukających spokoju i bezpieczeństwa.

  Wewnątrz osiedla powstanie również strefa rekreacyjna ze stawem, zapraszająca do odpoczynku. Na mieszkańców czekać będą również przydomowe ogródki. Osiedle łączy w sobie naturę z nowoczesnością, czego dowodem jest bliskie sąsiedztwo leśnych obszarów Natura 2000, ponadczasowa estetyka domów i wysoka jakość budownictwa.

  30 jednorodzinnych
  domów

  Strefa rekreacji

  Przydomowe
  ogródki

  Leśne obszary
  Natura 2000

  Pompa ciepła

  Domowe SPA

  Domy szeregowe o wysokim standardzie

  Inwestycja w Stanowicach to osiedle domów w zabudowie szeregowej o wysokim standardzie. Dla mieszkańców przygotowano dwa typy domów: mniejszy (140,48 m²) i większy (148,37 m²). Budynki składają się z trzech kondygnacji, w tym również użytkowego poddasza. Dla maksymalnego komfortu przewidziano dwie łazienki: na parterze i pierwszym piętrze. Dla przyszłych nabywców zagwarantowano miejsce w garażu, znajdującym się w bryle budynku oraz miejsce postojowe naziemne.

  Ergonomiczna przestrzeń zachęca do aranżacji wnętrz w zgodzie z indywidualnymi potrzebami. Każdy budynek zawiera salon z aneksem kuchennym (30 m²), pomieszczenie gospodarcze i wiatrołap oraz cztery sypialnie na piętrze. Dodatkowym atutem jest użytkowe poddasze, które można dowolnie zagospodarować.

  Osiedle Cisova Park jest świetnym wyborem dla osób pracujących w mieście, ale poszukujących wytchnienia poza nim.

  Dalej od miasta, bliżej natury

  Cisova Park to inwestycja powstająca w spokojnej i kameralnej lokalizacji przy ulicy Cisowej w Stanowicach (gmina Oława). Osiedle harmonijnie łączy potrzeby osób poszukujących odpoczynku, ceniących ciszę i spokój oraz chcących zamieszkać z dala od dużych aglomeracji miejskich, jednocześnie posiadając możliwość szybkiego dojazdu do centrum sąsiadujących miast. Inwestycja jest bowiem oddalona o 3 km od Oławy oraz 15 km od granic Wrocławia.

  Zamieszkaj w Cisova Park

  napis lewo prawo
  napis lewo prawo

  Domy z dużą przestrzenią do wygodnego życia

  Inwestycja Cisova Park to osiedle składające się z jednorodzinnych budynków mieszkalnych w zabudowie szeregowej o powierzchni od 140,48 m² do 148,37 . Na przyszłych mieszkańców czekają dwa typy domów o układzie 3-kondygnacyjnym z użytkowym poddaszem i przydomowym ogródkiem. Takie rozwiązanie pozwala na swobodną aranżację w zgodzie z własnymi potrzebami!

  140 – 148 m2

  Natura 2000

  Osiedle Cisova Park graniczy z rzeką Oława oraz terenami Grądów Odrzańskich, należącymi do obszarów Natura 2000, co gwarantuje mieszkańcom bliskość kojącej natury i terenów zielonych. Z kolei liczne ścieżki rowerowe oraz trasy zdrowia do spacerowania i biegania pozwalają na aktywne spędzanie czasu wśród natury!

  logo

  Wykorzystaj potencjał swojego domu

  Alternatywny układ pomieszczeń to cecha, wyróżniająca osiedle Cisova Park. Celem inwestycji jest dostarczenie maksymalnego komfortu przyszłym mieszkańcom, dlatego mogą oni skorzystać z opcji zaaranżowania garderoby w sypialni oraz sauny w łazience! Takie rozwiązanie jest unikalną propozycją, pozwalającą stworzyć domowe SPA, a także wykorzystać w pełni potencjał swojego domu.

  Prywatna strefa relaksu przyczyni się do poprawy zdrowia oraz samopoczucia. To świetna opcja na wieczorny odpoczynek po dniu w pracy lub weekendowy relaks z najbliższymi lub z zaproszonymi gośćmi! Z kolei garderoba w sypialni daje wygodę przechowywania, większą przestrzeń oraz styl, który jest w zasięgu Twojej ręki.

  Sauna w łazience i garderoba to bez wątpienia wyższy wymiar komfortu, na który zasługujesz jako mieszkaniec Cisova Park.

  logo

  Pełna personalizacja
  dla indywidualnych potrzeb

  Cisova Park tworzy osiedle domów o niepowtarzalnej indywidualności. Na przyszłych mieszkańców czekają zatem budynki, które można personalizować według własnych potrzeb, nadając im nadzwyczajnego charakteru!

  Klimatyzacja

  Rolety zewnętrzne

  Sauna w łazience

  Garderoba w sypialni

  Wykończenie pod klucz

  Instalacje fotowoltaiczne

  Umów się na spotkanie

  Zostaw poniżej swoje dane kontaktowe, a my skontaktujemy się z Tobą i porozmawiamy o szczegółach inwestycji Cisova Park lub umówimy się na spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie.

   Imię*

   Numer telefonu*

   Możesz również zadzwonić do nas bezpośrednio lub wysłać maila.

   Dane kotaktowe
   Adres inwestycji

   ul. Cisowa, Stanowice (gmina Oława)

   Biuro inwestycji

   ul. Jedności Narodowej 41/3e
   50-260 Wrocław

   kapital logo